پیام تبریک مدیرکل امور اجتماعی به مناسبت گرامیداشت روز جهانی تشکل ها ومشارکت اجتماعی

بسمه تعالی

حضور و اثر گذاری مردم در همه عرصه ها وسطوح مدیریتی واجرایی جامعه،یکی از مهمترین مولفه های توسعه پایدار در کشور می باشد. تحقق پیشرفت و توسعه همه جانبه کشورها مستلزم بهره گیری از استعداد،توان وحضور فعالانه ومطالبه گری مردم ومشارکت آنها در ارتقاء وتکامل بیشتر جامعه است و این توسعه جز با همراهی تشکل های برخواسته از آحاد مردم میسر نمی گردد.

داوطلبانه بودن فعالیت در تشکل ها نشان از خصلت والای انسانی فعالین این عرصه داردکه با صرف زمان و انرژی خود در راه اعتلای اهداف تشکل ویاری رساندن به همنوعان ، برترین دلیل انسانیت را به نمایش می گذراند.

امیداست از طریق تعامل سازنده میان دولت وتشکل های مردمی بتوان سبب ساز پیوند هرچه بیشتر دولت و ملت شد و زمینه را برای نقش آفرینی سمن ها و مشارکت مردم در پیشبرد هرچه بهتر امورفراهم ساخت.

اینجانب ضمن گرامیداشت وتبریک روز۲۲ مردادماه، روز جهانی تشکل ها ومشارکت اجتماعی،فرصت را غنیمت شمرده و از زحمات و تلاش ارزشمند کنش گران و فعالان پرتلاش اجتماعی که با اندیشه نیک و پراکندن عطر همدلی یاریگرهمنوعان خود هستند،قدردانی نموده و بهروزی و دوام توفیقات این عزیزان را از درگاه الهی مسالت دارم.

 

سید مهرداد موسوی

                                                                                                                      مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی

75