بازدید مدیرکل اموراجتماعی و فرهنگی از کمپ ماده ۱۶ بوستان کرامت شهرستان اهواز

بازدید مدیرکل اموراجتماعی و فرهنگی از کمپ ماده ۱۶ بوستان کرامت شهرستان اهواز

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری بازدید از کمپ ماده ۱۶ بوستان کرامت با حضور مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری ،معاون دادستان عمومی، انقلاب اسلامی،دبیر هماهنگی شورای مبارزه با مواد مخدر،نمایندگان شهرداری،معاون بهزیستی،نماینده معاونت درمان وسازمان فنی و حرفه ایی برگزارشد.

دکترموسوی مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی در خصوص روند اجرایی و راه اندازی کمپ بوستان کرامت و همچنین مسائل و مشکلات وکمبودها مطالبی را عنوان نمود.

وی هدف از اجرای این بازدید را بررسی تفاهم نامه نگهداری از معتادان متجاهر وبررسی تعهدات دستگاههای اجرایی خواند.

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی نسبت به مبنا قراردادن تفاهم نامه سه جانبه فی مابین سپاه ولیعصر(عج)،شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان و معاون دادستان عمومی انقلاب اشاره ونسبت به موضوعات بیمه سلامت مددجویان پذیرش شده در کمپ ، نحوه پذیرش و درمان در بیمارستان به شرایط جسمی مطالبی را بیان نمود.

در پایان دبیر شورای مبارزه با مواد مخدرگفت: افراد پذیرش شده از سوی مدیریت بوستان کرامت به شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر جهت پیگیری دفترچه سلامت به بیمه تامین اجتماعی معرفی شود.

وهمچنین ازمصوبات بازدید موارد ذیل از جمله اعلام آمادگی سازمان فنی وحرفه ایی به منظورتوانمندسازی مهارتی مددجویان کمپ بوستان کرامت و پذیرش بیمارستان آیت الله کرمی جهت درمان بیماران کمپ و غربالکری بیماران روحی و روانی توسط سازمان بهداشت و درمان را یادکردند.

33