جلسه آموزشی انتخابات ویژه کارشناسان فرمانداری های استان برگزارشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری خوزستان صبح روز سه شنبه مورخ ۱۸/۳/۱۴۰۰ جلسه آموزشی ویژه کارشناسان فرمانداری های استان در جهت آماده سازی کارشناسان و کاربران برای برگزاری هرچه باشکوه تر سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شورای شهر استان خوزستان در سالن جلسات مدیریت بحران استانداری خوزستانبرگزارشد.

در ابتدای جلسه مهندس نجاتی معاون سیاسی اجتماعی و رییس ستاد انتخابات استان ضمن خیر مقدم به مدعوین جلسه و تقدیر وتشکر از تلاش های شبانه روزی کارشناسان فعال در حوزه انتخابات فرمانداری های استان بیان داشت: اساس کار در انتخابات آموزش است و هر قدر آموزش بهتر و جامع تر باشد برگزاری انتخابات منظم تر و به آسانی انجام خواهد شد.

در ادامه دکتر موسوی سرپرست اداره کل امور اجتماعی و فرهنگی اظهار داشت: انتخابات یک امر ملی و با حساسیت بالاست که کوچکترین اشتباه تبعات جبران ناپذیری خواهد داشت و باعث تشنج در شهرها می شود و لذا می طلبد با حساسیت ، موضوع آموزش و انتقال مفاد آموزشی در شهرستان ها و عوامل اجرایی درشعب با نهایت دقت انجام شود تا انشاالله شاهد انتخابات بی عیب و نقصی باشیم.

در ادامه خدری مدرس این دوره به نکاتی در خصوص امنیت شعبه،کنترل و شناسایی افراد رای دهنده، پاکسازی محیط اخذ رای از تبلیغات و غیره… توضیحاتی را بیان داشتند.

در پایان مهندس لامی زاده به سوالات و ابهامات کارشناسان فرمانداری ها در خصوص برگزاری انتخابات پاسخ جامع و کامل دادند.

46